Kurumsal

Tarihçe

TEPELER İNŞAAT, 1988 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren sürekli gelişmeyi kendine ilke edinen Tepeler İnşaat İstanbul un çeşitli bölgelerinde seçkin konutlara ve projelere imza atmaktadır.


En iyiyi hedefleyebilmek, günümüzün en büyük sektörlerinden bir olan inşaat sektörünün en önemli çıkış noktasıdır. Bu dev ve zorlu endüstride önemli bir rol üstlenmeyi amaçlayan Tepeler İnşaat, gerçekleştirmiş olduğu ilk projeden bugüne, her zaman "zirve"yi hizmet anlayışının sınırlarını tanımlayan temel ölçüt olarak benimsemiştir. Çağdaş dünyanın hızla değişen ve gelişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt vermeye çalışırken, gelişimde, başarıda, rekabette ve hizmette "zirve" ulaşılması hedeflenen değil, yola çıkılan noktayı oluşturmuştur.

Hakkımızda

21. yüzyıl Türkiye’sinin büyüyen ve gelişen ivmesi olan inşaat sektörü, her geçen gün yepyeni ihtiyaç ve trendlerle ilerliyor. İNTES’in 2014 verilerine göre inşaat sektörü, GSMH içinde yaklaşık %30’luk hacim kaplamakta ve sektör; kendine bağlı 200 alt sektöre sahip konumda. Tüm ekonomik veriler göz önünde bulundurulduğunda ne denli muazzam bir hacmin söz konusu olduğu aşikâr. Artan nüfus ve gelişen teknoloji doğrultusunda inşaat sektörü bileşenleri, tüm bunlarla birlikte serbest piyasa rekabetine ayak uydurabilmek ve geride kalmamak için yoğun bir uğraş vermektedir.


Tepeler İnşaat olarak, göz dolduran işlerle sektörde imzasını ortaya koymuş, heyecanı ve başarıya açlığı hiç bitmeyen başarılı bir çalışma kadrosu ile yola koyulduk ve sağlam adımlarla 26 yıldır devam ediyoruz. Başarıyla tamaladığımız her iş, bize çok daha uzun vadeli ve büyük boyutlu işler için gereken vizyonu ve tecrübeyi kazandırıyor.

Yönetim Kurulu

Hayatta herkesi heyecanlandıran duygular ve işler vardır. Bizim içinse bu heyecan; tüm detaylarıyla yaşam alanları kurgulamak. Tahayyül ettiğimiz yapıların nasıl adım adım gerçeğe dönüştüğünü görmekse kelimenin tam anlamıyla bir tutku. Elbette bu hayalin somut gerçeğe dönüştüğü süreçte Tepeler İnşaat olarak, birlikte yürüdüğümüz çalışma arkadaşlarımızın, ekibimizin, projelerimizin her miliminde ter döken vizyoner insanların emeği; en büyük değerimiz.


Bundan uzun yıllar önce başlayan inşaat sektöründeki yolculuğumuz boyunca her projemizde bir öncekinin sınırlarını aşmayı ve hep en iyiye ulaşmayı düstur edindik. Ve yolculuğumuz devam ederken her yeni günde çıtayı bir basamak daha yükseltebileceğimizi gördük.


Bugün, geri dönüp baktığımızda hedeflerimizi gerçekleştiriyor olmanın verdiği övünç ve güvenle yarınları çok daha dikkatli planlıyor ve çok daha büyük adımlar için tecrübe ve cesaret buluyoruz.


Saygılarımızla...